sobota, 14 stycznia 2012

Początek

Witamy serdecznie na naszym blogu…
     Bardzo ciężko jest zaczynać nową „działalność” i w dodatku napisać o tym jakiś post… Zacznę od tego, że jesteśmy siostrami, rozdzielonymi tysiącami kilometrów i próbujemy w jakiś sposób połączyć swoje zainteresowania w jedną całość. Dlatego też postanowiłyśmy założyć bloga o gotowaniu, ponieważ obie uważamy, że jest to odprężające, twórcze i, przede wszystkim, smaczne. A przynajmniej taką mamy nadzieję…
     Nelly twierdzi, że jedzenie w Irlandii, gdzie aktualnie mieszka, inaczej smakuje. Większość ludzi kupuje tam gotowe dania, które odgrzewa się przez kilka minut w mikrofalówce, a ich smak jest niezbyt dobry.
     Natomiast ja, Iliana, aktualnie mieszkam w Lublinie, ponieważ studiuję zaocznie. I właśnie dzięki temu mam czas na zabawę w kuchni. Nie jestem jakoś niesamowicie uzdolniona w tym kierunku, ani też nie znam wielu technik i przepisów, jednak moi znajomi, których często zapraszam na degustację moich dań twierdzą, że są smaczne i żądają podania przepisów.
     Mamy nadzieję, że potrawy, które nam smakują, które lubimy robić, i które będziemy pokazywać Wam na tym blogu zachęcą Was do gotowania i wypróbowywania naszych przepisów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz